کانون سنگرسازان بی سنگر کاشان و آران بیدگل

شناسنامه ایثارجهادگر شهید احمد گلی

شهید احمد گلی                               تاریخ تولد : ۱۳۴۰

تاریخ شهادت                 محل شهادت                   مدفن

۶۰/۹/۹                         بستان                  دارالسلام

 

وصیت نامه شهید احمد گلی

بنام خداوند بخشايشگر مهربان و بنام خداوندي كه از اويم و به سوي او باز مي گردم و بنام او كه هستي را آفريد ، من را آفريد ، تو را آفريد و ما را آفريد. و بنام آنكه ياريمان خواهد نمود تا بتوانيم ديني كه به وسيله رسولش فرستاده در جهان گسترش دهيم و ياري خواهد نمود تا بر نوكر و دست نشانده آمريكا يعني صدام پيروز شويم و بنام آنكه مي گويد: « ان تنصروا الله ينصركم و يثبت اقدامكم »و انشاءالله كه ما را در راهي كه پيش گرفته ايم و آن  ياري نمودن خداست ثابت قدم نگه خواهد داشت.

با درود بر رهبر كبير انقلاب اسلامي ايران امام خميني او كه با رهبري پيامبر گونه اش اسلام را گرد تحريف بر او نشسته بود كنار زد و اسلام نازل شده خداوندي را و دين محمدي را نمودار نمود: اسلام دين سياست ،نه اسلام دين بدون سياست .

رهبري كه افشاگر چهره نفاق در سطح جهاني است، افشاگر نفاق منافقين ايران و نفاق كافري همچون فهد خائن ،رهبري كه پيامبر گونه ميخروشد و چهره ابوسفيانها و ابوجهلها را نمايان ميسازد و ابراهيم گونه فرزندش را به قتلگاه تاريخ ميفرستد تا بتواند آئين الهي را جهانگير سازد.

و درود بر شما خانواده ارجمندم ،شما كه در دامن خويش فرزنداني را پرورش مي دهيد كه چون اسماعيل خود با پاي خود به سوي قتلگاه خويش پيش ميروند درود بر شما كه فرزنداني تحويل جامعه داده ايد كه مسئوليت احساس مي كنند و مي كوشند ديني كه جامعه شان و مكتبشان بر گردن آنان دارد چه در سنگر جنگ و چه در سنگر فرهنگ پروري و چه در سنگر مدرسه ادا نمايند ،و با درود بر خانواده هائي كه فرزنداني تحويل جامعه مي دهند كه با نثار جانشان، هم رزمانشان را در راه هدفشان راسختر و منسجمتر ميگردانند.

آنچه در جريان شهادت اين عزيزان مرا خوشحال نمود از منزلتي است كه آنان دارند و اين منزلت را قرآن به ما نويد داده كه:

« آنان كه در راه خدا هجرت كرده و جهاد نمودند  و شهيد شده اند جايشان در بهشت

و زير درختان سبز كه نهرهاي روان در زير آن جاري است مي باشد»

آري اينان به سوي ياري نمودن الله شان شتافتند و در اين راه از جان خويش مايه گذاردند .

و سلام بر تو اي پدر عزيز كه با كار و كوشش و تلاش در سرماي زمستان و گرماي تابستان معاش خانواده ات را تأمين مي كني و در كنار كار به پرورش فرزندانت ميپردازي و فرزنداني تحويل جامعه مي دهي و از آنان مي خواهي كه در راه احقاق حق و پيروزي مكتب از جان خويش بگذرد و همچون ابراهيم اسماعيلت را به قتلگاه ميبري ،  و اين سعادتي است كه نصيب ما شده كه پدري چندين سال زحمت بكشد و فرزند بزرگ كند و عاقبت به جاي بهره برداري يكي را به خدمت جامعه و ديگري را به جائي قبول كند برود كه ميداند امكان بر گشتن كم است.

آري اين رحمت خداوندي است كه نصيب هر فرزندي نمي شود انشاءالله كه خداوند اين رحمت را از ما نگيرد.

و با درود بر تو مادري كه  شيره جانش را در رگ و پي فرزندش روان ميسازد و شب تا صبح از خواب شيرينش ميگذرد و از لحظه اي كه كودكش به دنيا مي آيد تا زماني كه از دنيا برود برايش زحمت مي كشي .

درود بر تو مادر مهربان كه فرزنداني تحويل جامعه داده اي و اكنون در تلاش تا نسل آينده را پرورش دهي. اينها كه در تربيتشان مي كوشي آينده سازان هستند و اميدان آينده اسلام و ما بايد فدائي آينده اسلام گرديم.

آري مادر همچون تمامي مادران باش و اگر خدا خواست و سعادتي نصيبم شد كه اكنون كه در راهش گام برداشته ام در راهش از جان ناقابل خويش كه اين نيز امانتي است از جانب او بگذرم از تو مي خواهم كه هيچ محزون و ناراحت نباشي كه من امانتي بوده ام از جانب خدا و اكنون اين امانت بايد باز پس داده شود و باز پس داده شد، پس تازه خوشحال باش كه امانت دار خوبي بوده اي و توانسته اي امانت خويش را اينگونه تحويل دهي.

درود بر تو خواهرم كه همچون زينب و ام كلثوم(س) در پرده حجاب خويش در سنگر بزرگي چون چادرت با يزيديان زمان در ستيزي و درود بر شما كه عزيزانتان را جهت به تحقق رسيدن اسلام فدا مي نمائيد و درود بر تو كه برادرت را همچون زينب(س) به جنگ با عمر سعد زمان مي فرستي و از او مي خواهي كه در اين راه استوار بايستد ،و محزون نباشيد كه نصرت خدايش نزديك است.

درود بي پايان نثارتان اي سنگربانان اي حافظان حجاب زهرا و زينب.

و درود بر تو برادرم، درود بر تو كه در سنگر جهاد اكبر تلاش مي كني و اين در بر گيرنده جهاد اصغر نيز هست زيرا بودن تو در جهاد سازندگي خار است در چشم دشمنان اسلام و در ثاني تو همراه با جهاد با نفس خويش، مردم را نيز راغب به تلاش در راه جهاد با نفس ميكني؛ انشاءالله كه بتوانيد هر چه بهتر و بيشتر در راه گسترش آگاهي و بينش موفق گرديد.

درود بر شما برادران كوچكم كه در سنگر مدرسه با خون سياه قلم بر پهنه سفيد كاغذ به جهاد نشسته ايد و انشاءالله با سعي و كوشش فراوان بتوانيد دروس خويش را با موفقيت به پايان برسانيد و آينده و اميد اين ملت باشيد.

ما اكنون در مقابل توپ و تانك ميرويم و در شهر دو روز پيش، اندكي فاصله به رفتن به آن دنيا كه بر اثر پرتاب توپ ،۸ تن از بهترين فرزندان اين مملكت در خون خويش غلطيدند و با ما فاصله اي نداشتند.

انشاءالله كه با پيروزي باز مي گردم و اين آرزوي من است.

سلام تمام فاميل و آشنايان را ميرسانم .

و السلام عليكم و رحمه الله و بركاته

احمد گلي

دزفول           چهارشنبه             ۴/۹/۱۳۶۰

1647445KAKA006-0011647445KAKA008-0011647445KAKA009-001